Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Plameni PDF natisni

PLAMENI (igralnica v: Enota Kaplanija)

Število otrok: 21

Starostna skupina: 3 - 4  leta

Prednostna naloga oddelka: Z roko v roki okrog sveta

Vzgojiteljica: Anamarija Košir

Pomočnica vzgojiteljice: Maja Horvat

 

 

 

Iz Utrinkov smo zrasli v Plamene in majhno igralnico zamenjali za veliko. Pridružilo se nam je sedem novih prijateljev s katerimi se skupaj odpravljamo na potovanje Okrog sveta. Odkrivali bomo Slovenijo v njenih narečjih, si ogledali znamenitosti Evrope, plesali na Afriško glasbo in gradili šotore Indijancev. Prehodili bomo dolg Kitajski zid in poleteli vse tja do Avstralije. A preden bomo dobro zakorakali v svet bomo najprej obiskali kmetijo, katere se vsi zelo veselimo. Sedaj smo večji, močnejši, pogumnejši in modrejši, a pridite k nam Junija, ko nas ne boste prepoznali, saj bomo vedeli in znali še več. Predvsem pa bomo večji in pripravljeni, da se podamo na zadnje leto preden prestopimo prvič prag šole.

 

otroci z Majdi in Anamarijo