Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Kapljice PDF natisni

KAPLJICE (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 15

Starostna skupina: 3 - 4 leta

Prednostna naloga oddelka: Z roko v roki po isti poti hopsamo, skačemo in se lovimo, cilja nikdar ne zgrešimo

Vzgojiteljica: Mojca Gerbec

Pomočnica vzgojiteljice: Anica Košir Kropivšek

 

 

Kapljica poleg kapljice, veliko kapljic. Kaj nastane?! Luža. Ne vedno. V Župnijskem vrtcu smo se nakapljali z vseh vetrov in prvega septembra je tako nastala skupina Kapljice. Vse so bile rojene leta 2015, 6 deklic in 9 dečkov. Vsako jutro se pozdravimo »….Dobro jutro vsem skupaj, lepo je, da smo tukaj.«

Naročje kapljicam ponudimo tri velike kaplje, ki smo bile rojene nekoliko prej; vzgojiteljica Mojca Gerbec, ter pomočnici Maruša Žagar in Anica Košir Kropivšek.

Da ne bo pomote! Letošnjega nestanovitnega vremena nismo » zakuhale« Kapljice. Upamo pa, da bomo v tem šolskem letu skupaj »zakuhale« kaj prijetnega, lepega, veselega. Želimo, da to čim bolje uspe tudi vam.

 

otroci z Mojco, Anico in Marušo