SPOŠTOVANI STARŠI! PDF natisni

Vljudno Vas vabimo k sveti maši, ki bo v sredo, 25. maja, ob 17. uri v cerkvi svetega Pavla. Maša bo darovana v zahvalo za 25 let našega vrtca, obenem pa bo to tudi skupni zaključek tega šolskega leta. Za marsikaj se imamo zahvaliti.

Zbrali se bomo pred cerkvijo (zunaj). Otroci in starši iz vsake skupine se zberejo skupaj. V cerkev bomo vstopali v procesiji – po skupinah. Vsaka družina bo prejela svečnik, ki ga bodo vaši otroci naredili v vrtcu. Ob vstopu v cerkev vam bomo prižgali svečke.

Med sveto mašo so otroci pri Vas. Če bo kateri od otrok sodeloval z besedo pred mikrofonom, se bodo vzgojiteljice z Vami to posebej dogovorile, da bodo pravočasno v bližini oltarja.

Skupaj prosimo, se zahvalimo in seveda zapojmo. Saj obrabljena, a še kako resnična misel pravi: »Kdor s srcem poje, dvakrat moli.«

Po sveti maši pa si rezervirajte še nekaj časa. Ne bomo se takoj razkropili in tekli domov. Kaj sledi, naj ostane skrivnost, ki jo razkrijemo pred koncem maše.

Povabljeni so tudi dedki, babice, tete, strici, bratje, sestre in vse ostalo sorodstvo.

Veselimo se srečanja z Vami in Vas do snidenja lepo pozdravljamo!

Kolektiv Župnijskega vrtca