Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Plameni PDF natisni

PLAMENI (igralnica v: Enota Kaplanija)

Število otrok: 24

Starostna skupina: 5-6  let

Prednostna naloga oddelka: S PESMIJO SE UČIM IN DRUGE RAZVESELIM

Vzgojiteljica: Katarina Pejić

Pomočnica vzgojiteljice: Barbara Jurjevčič

 

 

 


 

V skupini Plameni je v šolskem letu 2022 in 2023 vpisanih 24 otrok, od tega 10 deklic in 14 dečkov. Starostna skupina otrok je 5 do 6 let. Dva dečka sta eno leto starejša in ena deklica je 1 leto mlajša. Prednostna naloga skupine je S PESMIJO SE UČIM IN DRUGE RAZVESELIM. Vsak sklop bomo popestrili s kakšno novo pesmijo, bansom, deklamacijo, preizkusili se bomo tudi v igranju na ritmična glasbila. Proti koncu leta se bomo malo navajali na šolski način dela predvsem z reševanji kakšnih grafomotoričnih nalog. Vseeno pa ne bomo pozabili na igro, gibanje v naravi in druženje s sovrstniki, trudili se bomo sodelovati med seboj.