Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Zvončki PDF natisni

ZVONČKI (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 14

Starostna skupina: 1-2  leti

Prednostna naloga oddelka: NAVAJANJE DRUG NA DRUGEGA IN NA SAMOSTOJNOST PRI DNEVNI RUTINI

Vzgojiteljica: Anja Sečnik

Pomočnica vzgojiteljice: Ana Potrebuješ

 

 

Skupino Zvončki obiskuje 12 živahnih, radovednih in igrivih otrok, najmlajših v našem vrtcu. Stari so od enega do dveh let. V prihodnem mesecu se nam bosta pridružila še dva otroka in skupina bo popolna. Skupaj nam je lepo. Veliko pojemo, plešemo, zlagamo, razstavljamo in pospravljamo. Zvončkljamo vse dni, da nas slišijo sosedje vsi. Zelo radi se na sprehod odpravimo, opazujemo in raziskujemo. Pisana kot mavrica je naša igralnica. Veselimo se skupnih dni, da le v vrtcu bi jih preživeli vsi.