Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Zvezdice PDF natisni

ZVEZDICE (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 21

Starostna skupina: 4-5 let

Prednostna naloga oddelka: SLOVENIJA JE MOJA LEPA DEŽELA

Vzgojiteljica: Špela Modrijan Mikuž

Pomočnica vzgojiteljice: Barbara Jurjevčič

 

 

Skupino Zvezdice obiskuje 21 otrok, 8 dečkov in 13 deklic ter vzgojiteljici Špela in Barbara. »Slovenija, moja lepa dežela« se glasi letošnja prednostna naloga naše skupine. Ker smo vsi po vrsti pravi radovedneži, bomo skozi celo leto spoznavali različne značilnosti naše Slovenije. Poleg tega bomo počeli še veliko drugega: veliko se bomo igrali, saj je igra najpomembnejša naloga otrok, ustvarjali, se pogovarjali, brali, prepevali, plesali, na sprehodih spoznavali domači kraj,...

otroci s Špelo in Barbaro