Bela dvorana

Galerija slik

Župnijski vrtec Vrhnika
Voljčeva 21
1360 Vrhnika

Delovni čas:
Pon.-pet. 6:00 - 16:30Lune PDF natisni

LUNE (igralnica v: Župnijski vrtec Vrhnika)

Število otrok: 23

Starostna skupina: 5 - 6  let

Prednostna naloga oddelka: Slovenija kot lepote tvoje

Vzgojiteljica: Špela Modrijan Mikuž

Pomočnica vzgojiteljice: Ana Potrebuješ

 

Skupino Lune obiskuje 23 otrok, 14 deklic in 9 dečkov. Skozi letošnje šolsko leto nas bo popeljala prednostna naloga »Slovenija, od kod lepote tvoje«, preko katere bomo spoznavali našo deželo v vsej njeni raznolikosti. Začeli pa bomo seveda z domačo Vrhniko. Morda nas boste srečali kje na sprehodu, ko bomo spoznavali znamenitosti našega kraja. Ker nas v naslednjem šolskem letu že čaka šola, se bomo nanjo pripravljali z različnimi vajami in nalogami. V naši skupini pa ne bo manjkalo niti gibalnih, ustvarjalnih in glasbenih dejavnosti ter branja knjig. Čeprav smo že »veliki«, pa tudi na igro letos še ne bomo pozabili.

 

 

 

otroci s Špelo in Ano